Kontakt

JARO-MAX SP. Z O.O. SP.K.

ul. Wolności 33, 46-030 MURÓW
NIP: 991-051-74-08
E-mail: biuro@jaro-max.com

Numery centrali

+48 77 403 62 60
+48 77 403 62 70
+48 77 427 02 75

Numery faks

+48 77 421 47 89


Sekretariat & Obsługa Klientów Detalicznych

Anna Witaszewska

Telefon: +48 77 403 62 60 wew. 10
E-mail: biuro@jaro-max.com

 
 

Biuro Obsługi Klienta

ANNA JANAS
Opolskie, śląskie, dolnośląskie

Telefon: +48 519 192 498
E-mail: bok2@jaro-max.com

NATALIA HENCZEL- PRZYGODZKA
małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie

Telefon: +48 517 515 868
Telefon: +48 690 520 200
E-mail: bok3@jaro-max.com
E-mail: bok4@jaro-max.com

Nikola Pośpiech
opolskie, łódzkie, wielkopolskie

Telefon: +48 690 520 200
Telefon: +48 510 085 443
E-mail: bok6@jaro-max.com
E-mail: m1@jaro-max.com
E-mail: m1a@jaro-max.com

ANNA Krauze
Opolskie, śląskie, dolnośląskie, łódzkie

Telefon: +48 690 520 166
E-mail: bok1@jaro-max.com


Doradcy techniczno-handlowi

Daniel Dedek
Regiony: opolskie, łódzkie, wielkopolskie

Telefon: +48 517 515 875
E-mail: daniel.dedek@jaro-max.com

Krzysztof Ziaja
Regiony: opolskie, śląskie, dolnośląskie

Telefon: +48 516 174 212
E-mail: krzysztof.ziaja@jaro-max.com

Andrzej Dec
Regiony: małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

Telefon: +48 515 071 895
E-mail: andrzej.dec@jaro-max.com


Dział Handlowy

Daniel Czerwiński

Dyrektor ds. sprzedaży i marketingu
Telefon: +48 535 623 302
E-mail: daniel.czerwinski@jaro-max.com

Agata Burnecka

Kierownik działu handlowego
Telefon: +48 690 518 667
E-mail: agata.burnecka@jaro-max.com

 

Księgowość & Windykacja

Lidia Luptak

Telefon: (77) 403 62 60 wew. 27
E-mail: lidia.luptak@jaro-max.com

 
 

Zakupy & Reklamacje

Paweł Mastalerz

Telefon: +48 690 520 236
E-mail: pawel.mastalerz@jaro-max.com